Drs. M. J. Lopez-Tromp (POR)

drs. M. J. Lopez-Tromp
Naam Marisol Juliette Lopez-Tromp
Fractie fractieleider POR
Partij politieke functie Statenlid
Lid sinds

14 januari 1998 - 29 oktober 2001

29 oktober 2013 – 26 oktober 2017

17 november 2017 - heden

Vertegenwoordigd in de vaste commissies

Commissie Huishoudelijke Aangelegenheden
Commissie Koninkrijks Aangelegenheden en Buitenlandse Betrekkingen
Commissie Sociale Zaken, Gezin, Ouderenzorg en Volksgezondheid (voorzitter)
Commissie Onderwijs
Commissie Financiën, Economische Zaken en Overheidsorganisatie
Commissie Overheidsnv’s en –nutsbedrijven
Commissie Wetenschap, Innovatie, Energie en Duurzame Ontwikkeling

Vertegenwoordigd in
de bijzondere commissies
Bijzondere Commissie Verzelfstandiging Staten van Aruba
Bijzondere Commissie Wijziging Staatsregeling van Aruba
Bijzondere Commissie Ombudsman
Bijzondere Commissie Ontwikkeling en Monitoring SDG’s

Vertegenwoordigd in
de Parlatino commissies

Salud
Equidad de Genero, Niñez y Juventud


Contact

Email marisol.tromp@parlamento.aw
Telefoon (+297) 528-4680 
(+297) 528-4647 
(beschikbaar: ma t/m vr 8.00 am - 4.30 pm)
Fax (+297) 528-4630
Facebook Marisol Lopez
Twitter -
LinkedIn -