Oud-voorzitters

dhr. drs. P.F.T. (Paul) Croes  juni 2010 - oktober 2013
Andy Lee_1 dhr. drs. R. (Andy) Lee oktober 2009 - juni 2010
mw. drs. M. G. (Mervin) Wyatt-Ras november 2005 - oktober 2009
dhr. H.R. (Rudy) Croes oktober 2005 - november 2005
dhr. M.F. (Marlon) Werleman mei 2004 – november 2005
frido_croes.jpg dhr. F.W. (Frido) Croes oktober 2001 – mei 2004
pedro_croes.jpg dhr. mr. P.E. (Eddie) Croes juni 1998 – febuari 2001
dhr. drs. C.A.D. (Booshi) Wever januari 1998 - juni 1998
marco_christiaans.jpg dhr. M.V. (Marco) Christiaans augustus 1994 – januari 1998
flanegin.jpg dhr. F.B. (Felix) Flanegin februari 1989 – augustus 1994
hector_gonzales.jpg dhr. H.E. (Hector) Gonzalez augustus 1987 – februari 1989
pedro_bislik.jpg dhr. P. (Pedro) Bislik februari 1986 - juli 1987
dhr. A.J. Booi januari 1986 – februari 1986